Jurij Astafjev

Jurij Astafjev

– Projektų vadovas

UAB „Teisingi energetikos sprendimai“
Spaustuvininkų g. 9-1
LT-44307 Kaunas
Tel. 8 699 81101
El. p. jurij@tes.lt

Kompetencijos sritis:
Energijos gamyba, tiekimas ir vartojimas

 

Karjera

Nuo 2014 m. → Projektų vadovas, UAB „Teisingi energetikos sprendimai“, Kaunas
2007–2014 m. → Inžinierius-konsultantas, UAB „AF-Consult“ (buvusi UAB „AF-TSP“), Kaunas
2007–2008 m. → Inžinierius-konsultantas, UAB „Termosistemų projektai“, Kaunas
2006–2007 m. → Inžinierius-projektuotojas, UAB „Energetikos linijos“, Kaunas
2004–2006 m. → Inžinierius-konsultantas, UAB „Termosistemų projektai“, Kaunas

IÅ¡silavinimas

2005–2007 m. → Energetikos magistro kvalifikacinis laipsnis, Termoinžinerija (KTU)
2001–2005 m. → Energetikos bakalauro kvalifikacinis laipsnis, Termoinžinerija (KTU) 

Kalbos

Lietuvių, anglų, rusų

Kvalifikacija

Jurij Astafjev turi daugiau nei 10 metų darbo patirties energetikos sektoriuje. Ši patirtis pirmiausia apima stambius CŠT trasų projektavimo darbus (naujos šiluminės trasos tiesimas Elektrėnai–Vievis, Ignalinos, Alytaus, Marijampolės ir k.t. miestų CŠT trasų atnaujinimas). Nuo 2010 m. Jurij Astafjev yra suprojektavęs apie 27 km šilumos tinklų, kurių skersmuo siekia DN600. Jis taip pat prisidėjo prie daugelio šių projektavimo darbų įgyvendinimo, atliko ypatingų statinių techninę priežiūrą. Jurij Astafjev buvo įsitraukęs ir į stambesnių energetinių projektų įgyvendinimą. Vienas tokių – UAB „Fortum Klaipėda“ nauja biokuro ir atliekų termofikacinė jėgainė.

Jurij Astafjev yra termohidraulinio CŠT sistemų modeliavimo ekspertas – termohidraulinius modelius jis yra sudaręs daugiau nei 15-oje Lietuvos miestų (Elektrėnuose, Šilutėje, Ukmergėje, Varėnoje ir kt.). Sukauptą patirtį teritorijų ir energetikos planavimo projektuose patvirtina jo parengti ir patvirtini savivaldybių šilumos ūkio specialieji planai, užsakovui pasiūlyti ir jų pastatyti šilumos gamybos įrenginiai. Jurij Astafjev detaliai analizuoja ir energijos vartojimą – tai rodo viešosios paskirties pastatų, gamybinių pastatų atlikti energetiniai auditai.

Atestatai, narystė

Atestatas (nr. 22839), suteikiantis teisę eiti ypatingo statinio projekto dalies vadovo ir ypatingo statinio projekto dalies vykdymo priežiūros vadovo pareigas. Statiniai: gyvenamieji ir negyvenamieji pastatai; inžineriniai tinklai: šilumos tiekimo. Projekto dalys: šilumos gamybos (iki 5 MW) galios ir tiekimo, šildymo, vėdinimo ir oro kondicionavimo.

Atestatas (nr. 30120), suteikiantis teisę eiti ypatingo statinio specialiųjų statybos darbų vadovo ir ypatingo statinio specialiųjų statybos darbų techninės priežiūros vadovo pareigas. Statiniai: gyvenamieji ir negyvenamieji pastatai; inžineriniai tinklai: šilumos tiekimo. Darbo sritis: šilumos tiekimo tinklų tiesimas; betranšėjis inžinerinių tinklų tiesimas; šilumos gamybos įrenginių (iki 60 MW galios) montavimas; statinio šildymo, vėdinimo ir oro kondicionavimo inžinerinių sistemų įrengimas; šildymo, dujų, naftos ar kito kuro technologinių inžinerinių sistemų įrengimas; statinio inžinerinių sistemų ir inžinerinių tinklų paleidimo ir derinimo darbai.

Atestatas (nr. 0093), suteikiantis auditoriaus kvalifikaciją energijos vartojimo auditui įmonių įrenginiuose ir technologiniams procesams atlikti.