TES bendradarbiauja su Ramboll

TES bendradarbiauja su Ramboll

TES bendradarbiauja su Ramboll

Lietuvos inžinerinių ir aplinkosauginių konsultacijų įmonė UAB „Teisingi energetikos sprendimai“ (TES) ekspertines pozicijas rinkoje stiprina bendradarbiaudama su lyderiaujančia tarptautine konsultacine bendrove Ramboll.

Ramboll, viena seniausių ir didžiausių tarptautinių inžinerijos, projektavimo bei konsultacijų korporacijų Europoje, įkurta 1945 m. Kopenhagoje (Danijoje), šiuo metu turi dukterines įmones 35 pasaulio šalyse. Daugiausia projektų ji įgyvendina Skandinavijoje, Šiaurės Amerikoje, Europoje bei Artimuosiuose Rytuose, taip pat kasmet stiprina savo pozicijas Azijoje, Australijoje, Pietų Amerikoje bei Pietų Afrikoje. Kompanijos konsultacinė veikla koncentruojasi šiose srityse: NT plėtra, transporto inžinerija, teritorijų planavimas ir projektavimas, aplinkosauga ir sveikatos apsauga, energetika ir projektų valdymo konsultacijos.

UAB „Teisingi energetikos sprendimai“ su Ramboll Polska Sp. z o.o. bendradarbiauja teikdama kompleksines konsultacijas, reikalingas sėkmingam naujų Vilniaus ir Kauno kogeneracinių elektrinių projektų įgyvendinimui. Pavyzdžiui, TES pasitelkia savo kolegų Lenkijoje patirtį atliekant galimybių studijas, rengiant rangos darbų („iki rakto”) pirkimo dokumentus ir kt.