Energijos gamyba

h

Reaguojant į besikeičiančius rinkos poreikius, einama prie atskirų energijos ir galių rinkų, o aplinkosauginiai bei klimato kaitos mažinimo reiklavimai vis griežtėja. Visai tai sukuria ne tik iššūkių, bet ir naujų galimybių. Šių dienų energijos gamybos įmonėms ar tokią veiklą planuojantiesiems iškyla daugybė teisinių, inžinerinių, organizacinių bei kitokių klausimų: kokią kuro rūšį rinktis? Kokį gamybos būdą? Kiek tai kainuos? Kiek užtruks? Kokie leidimai tokiai veiklai reikalingi? Rekonstruoti seną ar investuoti į naują įrangą? Rinkos tyrimai ir analizė, galimybių studijos, investiciniai planai, preliminarus dizainas, teisinės konsultacijos, užsakovo atstovavimas institucijose, techninė pagalba parenkant rangovą, projektavimas, projekto valdymas ir įgyvendinimo priežiūra – tai tik dalis TES siūlomų paslaugų, kurių optimali apimtis derinama prie kiekvieno individualaus užsakovo poreikių.

Paslaugos

Energijos gamybos srityje TES teikia Å¡ias paslaugas:

  • Galimybių studijų, verslo planų, paraiÅ¡kų finansavimui gauti parengimas
  • Pirkimų dokumentų, techninių specifikacijų parengimas, konsultacijos kitais techniniais klausimais
  • Konsultavimas energijos gamybai reikalingų dokumentų ir leidimų, tarifų, prisijungimo prie tinklų klausimais, užsakovo atstovavimas
  • Statybos proceso valdymas, projektavimas, FIDIC inžinierius, techninė priežiÅ«ra (su partneriais)
  • Kitos su energijos gamyba susijusios konsultacijos

Kiekvieno užsakovo poreikiai yra skirtingi, bet mes galime patikinti, kad tikrai padėsime jums rasti teisingus sprendimus – susisiekite su mumis detalesniam paslaugų aptarimui!